PPP Brodnica

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Brodnicy serdecznie zaprasza doradców zawodowych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych na spotkanie w ramach sieci wsparcia i współpracy w roku szkolnym 2022/2023. Koordynatorami spotkań są Pani Monika Kowalska i Pani Elżbieta Lorenc.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 marca 2023 roku (piątek) o godzinie 9.00 na terenie naszej placówki. Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia.

 

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Brodnicy informuje o rozpoczęciu spotkań Sieci Psychologów Szkolnych na terenie naszej placówki. Serdecznie zapraszamy psychologów z Państwa szkół na pierwsze spotkanie organizacyjne Sieci w dniu 31.03.2023 roku o godz. 9.00. Koordynatorem spotkań jest psycholog Magda Lenkiewicz-Kowalska. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 01.03.2023 roku. 

Dodatkowo informujemy także o rozpoczęciu spotkań Grupy Wsparcia dla rodziców nastolatków w kryzysie emocjonalnym. Zapraszamy rodziców młodzieży z klas VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Prosimy o poinformowanie chętnych rodziców, że konieczne jest zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia w sekretariacie naszej Poradni. Pierwsze, organizacyjne spotkanie Grupy Wsparcia planujemy w kwietniu 2023 roku. Grupę Wsparcia będzie prowadziła psycholog Magda Lenkiewicz-Kowalska.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Poradnią.

Skip to content